Menu

Kto sme

Kto sme Kto sme

Obsah článku

RiaDental clinic - súkromná zubná ambulancia je nové, moderné stomatologické centrum s vlastným RTG pracoviskom. Svoju činnosť sme zahájili v septembri 2011 v novozrekonštruovaných priestoroch s bezbariérovým prístupom a vlastnými parkovacími miestami, v budove MAGNUS, na 2. poschodí. Nachádzame sa približne 5 minút chôdze od centra mesta Žiliny v blízkosti mestského parku Bôrik.

Naše zariadenie ponúka komplexné stomatologické ošetrenie pre deti a dospelých. Zaoberáme sa od jednoduchých zákrokov konzervačnej stomatológie (fotokompozitné/ biele výplne), dentálnou hygienou, bielením zubov, až po riešenie a dostavbu náročných rekonštrukcií, protetikou (keramické korunky, mostíky, fazety). Rovnako sa postaráme o pacientov s parovačkami a parodontózou (laicky paradentózou). To všetko ponúkame klientom, ktorí očakávajú vysokú profesionalitu, špičkovú kvalitu vykonávaných zákrokov, ich bezbolestné a čo najšetrnejšie vyhotovenie.

Spolupracujeme s najlepšími odborníkmi a špecialistami v obore s viac ako 20-ročnými skúsenosťami a napredovaním v technológiách.

Fotogaléria


O RiaDental clinic

V zubnom centre RiaDental clinic ponúkame profesionálne ošetrenie na najvyššej možnej úrovni.

Klientovi venujeme maximálnu pozornosť, s ohľadom na jeho potreby a želania. Počas vstupnej prehliadky zostavíme liečebný plán a navrhneme optimálne riešenie problému z pohľadu času, náročnosti výkonu a jeho finančnej hodnoty. Vždy dávame viacero možností na výber a rešpektujeme rozhodnutie.

Súčasným trendom sú šetrné prepácie a miniinvazívne postupy, pri ktorých dochádza k odstraňovaniu len častí poškodeného a inak infikovaného tkaniva, ktoré už nie je schopné samonápravy. Podporujeme čo možno najšetrnejšie brúsenie pod definitívnymi náhradami, či už je to keramická výplň, fazeta a keramická korunka.

logo riadental round

Poskytujeme precízne a trváce ošetrenia, tak aby každý odchádzal z ordinácie spokojný a aby dostal to, čo očakáva a ešte niečo naviac.

Vďaka dnešným laboratórnym postupom a najmodernejším technologickým postupom je možné ľahko získať funkčný, zdravý a krásny úsmev.


Náš tím

Stránku pripravujeme...


Prostredie a hygienické opatrenia

Moderný design interiéru, bezbariérový prístup a diskrétne profesionálne služby vytvárajú u nás príjemnú atmosféru.

V RiaDental clinic sa staráme o dosiahnutie, čo najvyššej možnej úrovne čistoty. Stomatologické ambulancie sú miestom vysokého rizika prenosu infekcie. Pre ochranu pacienta, ale aj personálu dodržiavame najprísnejšie hygienické opatrenia.

sterilizator cominoxSme plne vybavený najmodernejšími germicídnymi žiaričmi, ultrazvukovými čističkami, a sterilizátorom talianskej firmy COMINOX.

Na čistenie a dezinfekciu turbín, vzduchových motorov a vzduchom poháňaných nástrojov, napr. na ultrazvukový odstranovač, používame zariadenie nemeckej firmy W&H.

Pri práci používame iba schválené dezinfekčné prípravky, vhodné aj pre alergikov.

logo-bottom
Sme nové, moderné stomatologické centrum s vlastným RTG pracoviskom. Naše zariadenie ponúka komplexné stomatologické ošetrenie pre deti a dospelých.

Viac informácií...

Ordinačné hodiny

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok

07.30 - 15.00
07.30 - 15.00
07.30 - 15.00
07.30 - 15.00
07.30 - 15.00

Kontaktné údaje

RiaDental Clinic, s.r.o.
Budova MAGNUS
A. Rudnaya 23
010 72 Žilina

Tel.: 041 / 56 56 555
Mobil: 0944 437 551

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.